Často kladené otázky

Práca a brigády

Pracovné podmienky

Mzda

Registrácia

Kontakt

Pracovný pohovor

Mať prácu na doma znie veľmi lákavo. Ak nemáte možnosť dochádzať do zamestnania, prípadne si prácou z domu chcete iba privyrobiť, určite nájdete na internete viacero ponúk. Dávajte si však pozor, pretože mnohé z nich sú zavádzajúce, prípadne zárobok je natoľko nízky, že sa vám akákoľvek činnosť vzhľadom na investovaný čas vôbec neoplatí.

Zvlášť opatrní buďte pri ponukách práce na doma, ktorých podmienkou je zakúpenie „štartovacieho balíčka“. Práve týmto spôsobom totiž na vás ponúkajúci zarába a napokon vám žiadnu prácu na doma nesprostredkuje.

Ak si hľadáte prácu alebo brigádu, určite neprehliadnite našu aktuálnu ponuku pracovných miest tu: www.proplusco.sk/praca

Ak hľadáte spôsob, ako si privyrobiť popri zamestnaní, skvelou možnosťou môže byť občasná brigáda. Na Slovensku neplatí obmedzenie počtu pracovných pomerov, môže ísť teda aj o ich súbeh. Samozrejme, všetko tak, aby ste svoje zamestnanie stíhali a neporušili pritom napríklad zákaz konkurencie vyplývajúci z pracovnej zmluvy.

Odpoveď je teda áno. Ak hľadáte prácu popri zamestnaní, nerobíte nič zlé. Riešením môže byť tiež práca na dohodu popri zamestnaní.

Prilepšiť si popri materskej a rodičovskej dovolenke? Ak máte času nazvyš, je to ideálny spôsob, ako si vylepšiť rozpočet. Prečítajte si na našom blogu o všetkých možnostiach, ktorými si zabezpečíte prácu popri materskej či rodičovskej dovolenke.

Hľadáte spôsob, ako si privyrobiť popri škole? Možností je viacero, stačí len chcieť. Brigáda popri škole je perfektným spôsobom, ako si vylepšiť svoj študentský rozpočet.

Brigády pre študentov nájdete aj v našej ponuke. Ide predovšetkým o občasnú prácu, ktorá je časovo prispôsobená tak, aby ste sa popri nej mohli naplno venovať štúdiu. Nezabudnite, že prácou popri škole získavate aj cenné skúsenosti, ktoré môžete zužitkovať vo svojej ďalšej kariére.

Ak potrebujete viac peňazí, prípadne chcete využiť váš voľný čas, práca popri dôchodku je tou správnou voľbou. Zistite, na čo všetko by ste mali myslieť, ak si zháňate prácu popri starobnom dôchodku.