Uspejte pri pohovore | PROPLUSCO s.r.o
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Viac
Viac informácii Ok
Uspejte pri pohovore
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte telefónne číslo
Vyplňte email
Musíte súhlasiť s podmienkami.
Overte identitu

Ako uspieť pri pohovore


Pracovný pohovor je prvým kontaktom uchádzača o zamestnanie so svojím zamestnávateľom, preto je dôležité na pohovor sa pripraviť a zanechať dobrý dojem. Mal by priniesť dobrý pocit, úspech a spokojnosť pre obe strany. O niektoré pozície je veľký záujem, preto je pohovor akýmsi filtrom, ktorý slúži na výber toho najlepšieho. Zamestnávateľ sa bude snažiť získať od vás čo najväčší počet informácií a vaše odpovede majú zamestnávateľa presvedčiť, že práve vy ste pre jeho firmu to najlepšie. Konečný výsledok prvého stretnutia vo vašej potenciálne novej práci závisí len od vašej schopnosti presvedčiť osobu, ktorá pohovor vedie, že vy ste pre danú pracovnú pozíciu vhodný človek.


Pri pracovnom pohovore:

Ak ste sa zúčastnili pracovného pohovoru, máte záujem o prácu, ktorá vám bude vyhovovať a v ktorej sa chcete cítiť dobre. Chcete byť plnohodnotnou súčasťou firmy, preto sa nebojte i vy klásť otázky. No nezabúdajte na stručnosť a vecnosť. Na pohovoroch by ste sa mali zaujímať o tieto oblasti:

Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať