Nezáväzná cenová ponuka pre firmy
Nezáväzná cenová ponuka pre firmy
Koľko ľudí potrebujete ?
Vyplňte nižšie údaje
Firma
Vyplňte meno
Vyplňte telefónne číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte nižšie údaje
Vyplňte miesto
Musíte súhlasiť s podmienkami.
Proplusco praca brigada, ako zarobit na darceky, brigada v decembri, potrebujem peniaze na darceky, ako zarobit peniaze na darceky
Späť na začiatok
zákon

Aká je výška minimálnej mzdy od januára 2019?

zamestnávateľ

Recruiting a recruiter - čo znamenajú tieto pojmy?

Späť na začiatok

študenti

Zarob si peniaze na tej najlepšej vianočnej brigáde a poteš blízkych

Proplusco praca brigada, ako zarobit na darceky, brigada v decembri, potrebujem peniaze na darceky, ako zarobit peniaze na darceky
Autor
Tím Proplusco

13.12.20183 min. čítania

Vianoce už skutočne klopú na dvere a nejeden študent rieši dilemu, ako si našetriť na darčeky. Času veľa nezostáva, preto si nezabudni vyhrnúť rukávy a zarobiť toľko, koľko sa len dá. Nájdeme ti tú najlepšiu vianočnú brigádu!

PROPLUSCO - zaručene si vyberieš

Myslíš si, že je nemožné nájsť si brigádu tesne pred Vianocami? Omyl! Stačí, ak zájdeš na náš web a nájdeš brigády, po ktorých si vždy túžil. Urob tak čím skôr, pretože niekto iný ti môže vyfúknuť tvoju pozíciu.

Vieš, čo je na brigáde u nás to najlepšie? Nemusíš čakať celý mesiac, kým dostaneš peniaze. Ak súrne potrebuješ nejaké drobné, tak sa obráť na nás. Budeš viac než spokojný. Rozhodni sa pre nás a obdaruj nielen svojich blízkych, ale aj sám seba. Ponúkneme ti vysnenú vianočnú brigádu!

Miluješ vianočné trhy? Zarob si na nich

Kto by nemiloval atmosféru Vianoc a s ňou späté vianočné trhy? Predajcovia v stánkoch určite potrebujú niekoho, kto by im pomohol. Preto nečakaj a začni hľadať. Na vianočných trhoch sa zúčastňuje obrovské množstvo ľudí. Varené víno, klobáska, punč, stromček, koledy a množstvo práce, ktoré na teba čaká. Vianočná brigáda ako vyšitá.


Oči maj otvorené dokorán

Ak si chceš zarobiť, musíš mať oči aj vzadu. Nikdy nevieš, kde na teba striehne príležitosť. Času ti veľa nezostáva, preto akákoľvek ponuka, ktorá ti zaručí rýchly zárobok by pre teba mala byť malým víťazstvom. Čo robiť v prípade, že ti do cesty prichádzajú samé ponuky, ktoré ti nie sú po chuti?

My ti pomôžeme. Vyskúšaj sa u nás zaregistrovať a ponuky ti budeme posielať prostredníctvom SMS. Nie je to super? To, či sa pre danú brigádu rozhodneš, je len na tebe.


Skús sa predať!

Ďalšou možnosťou je ponúknuť svoje služby. Si v niečom skutočne dobrý? Vykroč zo svojho tieňa a predveď sa. Ak máš talent, tak by si nemal váhať ani len sekundu. Uverejni inzerciu vo svojom meste alebo na internete. Ubezpečujeme ťa, že za krátku chvíľu sa niekto ozve. A tvoj život môže nabrať celkom nový smer.

Späť na začiatok