Nezáväzná cenová ponuka pre firmy
Nezáväzná cenová ponuka pre firmy
Koľko ľudí potrebujete ?
Vyplňte nižšie údaje
Firma
Vyplňte meno
Vyplňte telefónne číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte nižšie údaje
Vyplňte miesto
Musíte súhlasiť s podmienkami.
Ilustračný obrázok
Späť na začiatok
kariéra

Pracovná atmosféra je dôležitejšia ako výplata. Súhlasíte?

zamestnávateľ

Zamestnávatelia pozor! V novom roku Vám pribudla nová povinnosť

Späť na začiatok

študenti

Super rady od študentov, ako si nájsť brigádu počas školy a prácu po jej skončení

Ilustračný obrázok
Autor
Tím Proplusco

5.2.20193 min. čítania

Si v poslednom ročníku? Tlieskame ti. Dopracoval si to naozaj ďaleko a čochvíľa vstúpiš na pracovný trh, ktorý ťa očakáva s otvorenou náručou. Pátranie po vysnívanej práci sa môže začať.


V prípade, že brigáduješ popri škole alebo cez víkendy, pravdepodobne vieš, ako to funguje v práci. O to lepšie sa aklimatizuješ v pracovnom prostredí a nebude to pre teba až taký šok.

Študenti, ktorí si takto privyrábajú popri škole, sa lepšie socializujú v budúcej práci s kolegami a získajú kvantum skúseností a praxe.

Okrem toho, študent získa množstvo kontaktov, ktoré nadobudol s novými kolegami.

A čo je to najpodstatnejšie? Peniaze. Dokážeš vykryť svoje náklady a taktiež sa naučíš hospodáriť s financiami.

Ešte lepším prípadom je, ak študent brigáduje vo svojom odbore. Väčšinou má o prácu postarané hneď po škole. Ak nie, minimálne jeho CV zaujme potencionálneho zamestnávateľa.

 


Brigádovať  popri škole sa naozaj oplatí. Kde treba hľadať? Poradíme ti.


Na internete nájdeš množstvo brigádnických portálov, na ktorých si môžeš nájsť brigádu. Prinášame ti výber tých najznámejších – brigada.sk, profesia.sk, sk.jooble.org, careerjet.sk. Len jedno kliknutie ťa delí od toho, aby sa tvoj život uberal novým smerom.

Hľadáš pracovné portály? K tým najlepším patria – istp.sk, profesia.sk, kariera.sk. Si rozhodnutý hľadať si prácu v zahraničí? Na to je vhodný napríklad tento portál – eures.sk.

 

Na portáli Proplusco vždy nájdeš brigády, ktoré ulahodia oku. Nezaujala ťa žiadna ponuka? Skús sa zaregistrovať a my ti budeme prostredníctvom SMS posielať ponuky. Je len a len na tebe, či danú ponuku prijmeš alebo odmietneš.

Máme pre teba ešte jeden malý bonus. Za peniazmi nemusíš čakať celý mesiac. Zavítaj k nám a dozvieš sa viac.
Nacvič si pracovný pohovor!

Bojíš sa pracovného pohovoru? Stáva sa tvojou nočnou morou? Zahoď všetky obavy. Máme pre teba skvelého pomocníka – simulátor pracovného pohovoru. Vyskúšaj túto skvelú pomôcku. Vďaka simulátorovi budeš mať predstavu o tom, aké otázky ti budú s najvyššou pravdepodobnosťou na pohovore kladené.

Späť na začiatok