Práca v automobilovom priemysle. Práca pre mužov v Devínskej Novej Vsi s týždenným vyplácaním

Ikona eura

6€/ hod brutto + príplatky € / hod

Ikona bodu na mape

Bratislavský kraj

Ikona hodín s prerušovaným okrajom

Na dohodu

- Hľadáme motivovaného a zručného jednotlivca na pozíciu operátora výroby.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nadvíhanie tlmiacich piên podľa stanovených špecifikácií.
- Precízne vyrezávanie otvorov v materiáloch podľa požiadaviek.
- Kontrola kvality hotových výrobkov.
- Dodržiavanie bezpečnostných noriem a postupov.

Pracovný čas:
- aktuálne podpora na nočných 12h zmenách, potenciálne neskôr možno aj ranné zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Skúsenosti s prácou výhodou, ale nie sú nevyhnutné.
  • Schopnosť pracovať s ručným náradím a strojmi - manuálna zručnosť.
  • Schopnosť efektívne komunikovať v tíme.

- zaškolenie do pracovných procesov
- bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
- týždenné vyplácanie

Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme :)

Informácie o spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je predným dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Zdielať pracovnú ponuku