Vedúci predajne

Ikona eura

1300 €/ btt (mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti a kvalifikačných predpokladov + prémie v závislosti od tržieb, dochádzková odmena)

Ikona bodu na mape

Bratislava

Ikona hodin

TPP

Ikona kaledára

12.02.2024

Popis

Náplň práce

Máte jedinečnú príležitosť využiť svoje skúsenosti v obchode s prozákazníckym prístupom! Obsadzujeme pozíciu Vedúci/vedúca predajne pre slovenskú spoločnosť. Dajte nám o sebe vedieť už dnes :-)

Hlavné činnosti:
- predaj mäsa a mäsových výrobkov zákazníkom
- objednávanie, príjem a dokladanie tovaru
- práca s pokladňou a platobným terminálom
- udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni
- kontrola kvality a trvanlivosti tovaru
- označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek
- informovanie zákazníkov o predávanom sortimente
- pravidelné vykonávanie inventúr na predajni

Termín nástupu

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s prácou v obchode
- záujem a chuť predávať
- príjemné a ústretové vystupovanie
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť a zodpovednosť
- hygienické minimum výhodou
- platný zdravotný preukaz

Vzdelanie

  • - Stredoškolské bez maturity
  • - Stredoškolské s maturitou
  • - Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax

1 r.

- práca v spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou
- mesačné prémie
- vianočné odmeny a odmeny pri životných jubileách
- ročné vernostné prémie až do 1000 €
- jedálna karta
- sezónne zamestnanecké balíčky
- pracovné oblečenie

Možné voľné termíny

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne termíny

Dalšie informácie

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktoý sa venuje výrobe a predaju mäsa, mäsových výrobkov, rýb, výrobkov z rýb a lahôdkových šalátov.

Zdielať pracovnú ponuku