Manažér call centra

Ikona eura

2000 € základná mzda + kvartálne odmeny + ďalšie benefity

Ikona bodu na mape

Bratislava

Ikona hodin

Plný úväzok

Ikona kaledára

Ihneď

Hľadáme skúseného a dynamického Manažéra call centra, ktorý bude zodpovedný za riadenie a efektívne fungovanie call centra fokusovaného na akvizíciu klientov. Ideálny kandidát by mal mať preukázateľné skúsenosti v oblasti manažmentu call centra, schopnosť viesť a motivovať tím, a vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti. Ak ste orientovaný na výsledky, radi vás privítame v našom tíme.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického a skúseného kandidáta na pozíciu "Manažér call centra". Ideálny kandidát by mal mať silné manažérske schopnosti a skúsenosti s riadením call centra. Vašou hlavnou úlohou bude efektívne viesť tím operátorov, implementovať stratégie na zlepšenie výkonu za účelom dosahovania očakávaných výsledkov.

- Skúsenosti na manažérskej pozícii
- Skúsenosti s riadením call centra
- Schopnosť koučovať a motivovať tím
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Fokusovanie sa na dosahovanie výsledkov

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax s podobnou pozíciou aspoň 2 roky
  • Orientovaný na dosahovanie výsledkov
  • Analýza spôsobu dosahovaných výsledkov
  • Plánovanie aktivít spojených s dosahovaním cieľov
  • Kontrola vykonávaných aktivít
  • Prijímanie opatrení v prípade nedosahovania želaných výsledkov
  • Lojálny + zodpovedný typ človeka

Vzdelanie

  • - Stredoškolské s maturitou
  • - Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • - Vysokoškolské I. stupňa
  • - Vysokoškolské II. stupňa

Prax

2 r.

- Príspevok na cestovné
- Príspevok na voľnočasové aktivity
- Príspevok na životné poistenie
- Celoročné cestovné poistenie
- Teambuildingy
- Školenia

Informácie o spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je poradensko - vzdelávacia spoločnosť.

Zdielať pracovnú ponuku