Kontrola kvality so zabezpečenou dopravou a príspevkom na ubytovanie 300 EUR.

Ikona eura

1000 - 1050 EUR

Ikona bodu na mape

Malacky

Ikona hodin

TPP

Ikona kaledára

12.02.2024

Accommodation icon Ubytovanie
Car icon Doprava

Popis

Hľadáte si stabilnú prácu? Máte skúsenosti s kontrolou kvality a chceli by ste sa v tomto smere zdokonaľovať? V tom prípade pre Vás máme skvelú ponuku, ktorá nie je fyzicky náročná, a preto je vhodnou prácou pre ženy. Ponuka zahŕňa firemnú dopravu zadarmo a zabezpečené ubytovanie s príspevkom 300 EUR. Hľadáme zodpovedného človeka na kontrolu kvality baliacej linky.

Náplň práce

- vizuálna kontrola na baliacej linke
- kontrola obsahu zabalených komponentov
- vyraďovanie chybných výrobkov
- manipulácia s tovarom
- dodržiavanie BOZP
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Pracovná doba
- 1 zmena (6:00 - 14:00 hod.)
- (po čase prechod na 3 zmeny)

Termín nástupu

Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti s kontrolou kvality
- manuálna zručnosť a precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- chuť učiť sa a ďalej na sebe pracovať
- tímový duch

Vzdelanie

  • - Základné vzdelanie
  • - Stredoškolské bez maturity
  • - Stredoškolské s maturitou
  • - Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax

Nie je potrebná

- základná mzda 5,76 EUR/ hod. + dochádzkový bonus 100 EUR+ príplatky podľa ZP
- Zvýšenie hodinovej mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch na 6,14 EUR/hod. a po 6 odpracovanných mesiacoch na 6,20 EUR/hod.
- dochádzkový bonus 100 EUR
- výkonnostný bonus
- práca vhodná pre ženy
- fyzicky nenáročná práca
- príplatky podľa zákonníka práce

Možné voľné termíny

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne termíny

Dalšie informácie

 Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Naším klientom je celosvetovo známa spoločnosti, ktorá predáva nábytok a bytové doplnky. Jej pobočky nájdete po celom svete, či už v Európe, Ázii, v USA a v Austrálii. Spoločnosť bola založená v roku 1943 a vyniká najmä svojím inovatívnym prístupom k marketingu.

Zdielať pracovnú ponuku