Ekonóm - účtovník do holdingovej spoločnosti.

Ikona eura

od 1800 € brutto nástupná mzda, ktorá sa bude po skúšobnej dobe upravovať

Ikona bodu na mape

Bratislavský kraj

Ikona hodin

Plný úväzok

Ikona kaledára

1.7.2024

Pre nášho významného klienta hľadáme samostatného účtovníka - ekonóma, so schopnosťou analyzovať ekonomické údaje a poskytovať strategické odporúčania na základe finančných analýz, ktorý bude zodpovedať za vedenie účtovnej agendy spoločnosti, prípravu finančných výkazov a dohliadať nad účtovnými operáciami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti /oddelenie správa a prenájom nehnuteľností v osobnom vlastníctve spoločnosti/:

  • Evidencia, kompletizácia, účtovanie, kontrola a správa komplexnej účtovnej agendy (faktúry, pokladňa, banka, interné doklady, skladové hospodárstvo, majetok, štatistika)
  • Analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu.
  • Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov.
  • Plánovanie, prognóza a analýza jednotlivých druhov výdavkov, kontrolná činnosť.
  • Evidencia, kontrola podkladov pre DPH, plnenie daňových povinností
  • Dane: daň z príjmu, DPH, daň z nehnuteľností, daň z motorových vozidiel
  • Majetok: poistenie, komunikácia s maklérom spoločnosti (poistné udalosti)
  • Komplexná účtovná závierka, výpočet daňového základu, daňové priznanie k dani z príjmu PO, inventarizácie majetku a závierkové práce
  • Evidencia, kompletizácia a príprava podkladov pre audit spoločnosti, komunikácia s auditorom spoločnosti
  • Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz.

Požiadavky na zamestnanca

- Fakturácia - Pokročilý
- Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
- Skladové hospodárstvo - Základy
- Microsoft Excel - pokročilý
- ABRA (účtovníctvo) – Pokročilý
- Min. 5 ročná prax v podvojnom účtovníctve
- Zodpovednosť, flexibilita, odbornosť
- Vzdelanie v odbore ekonomika
- Samostatnosť, pracovitosť, schopnosť pracovať v kolektíve
- Prax na pozícii účtovníka, ekonóma nutná

Vzdelanie

  • - Stredoškolské s maturitou
  • - Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • - Vysokoškolské I. stupňa
  • - Vysokoškolské II. stupňa

Prax

5 r.

- práca v stabilnej neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- ďalšie finančné bonusy v závislosti od hospodárskych
  výsledkov
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na dopravu, na stravu
- práca v holdingu ponúka množstvo kariérnych
  príležitostí a uplatnení
- žiadny stereotyp a nuda
- príjemný a ústretový kolektív

Informácie o spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je slovenská divízia medzinárodnej investičnej spoločnosti.Táto zložka sa zameriava na rozvoj a správu rôznych investičných projektov na Slovensku, vrátane realitných, stavebných a technologických inovácií. Jej cieľom je podporovať udržateľný rozvoj a vytvárať hodnotu prostredníctvom strategických investícií, ktoré majú pozitívny vplyv na ekonomiku a spoločnosť.

Zdielať pracovnú ponuku