Balenie komponentov so zabezpečenou dopravou - práca na 2 zmeny! Možnosť dlhodobej spolupráce.

Ikona eura

5,20€ +dochádzkový bonus 0,30€, príplatky za jednotlivé pracovné pozície, príplatky podľa zákonníka práce € / hod

Ikona bodu na mape

Žilina

Ikona hodín s prerušovaným okrajom

Na dohodu

Ikona kaledára

ASAP

Hľadáme spoľahlivých pracovníkov na balenie komponentov automobilového priemyslu. Práca na každý deň dlhodobo.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ukladanie a triedenie jednotlivých dielov
- balenie komponentov do plastových obalov, ukladanie komponentov do pridelených boxov a krabíc
- evidovanie a označovanie jednotlivých dielov
- prichystávanie dielov na export
- práca je vhodná pre mužov
- dvojzmenná prevádzka - ranné a poobedné zmeny

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

- doprava v rámci celého žilinského kraja zabezpečená ZDARMA
- zaškolenie do pracovných procesov
- možnosť dlhodobej spolupráce
- bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme :)

Informácie o spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá najmä konečnou úpravou povrchov, lakovaním a balením komponentov pre automobilový priemysel.

Zdielať pracovnú ponuku