Najdite si prácu

Zváranie / lisovanie - Doprava z Nitry zabezpečená

Zlaté Moravce 5€/hod dohoda alebo 8€/hod živnosť Na dohodu alebo živnosť

Práca v ktorej si môžeš vybrať pracovný čas je tu! Pridaj sa k nám a poď pracovať pre nášho klienta v Zlatých Moravciach

Náplň práce

- výroba dielov pre automobilový priemysel
- práca s mechanickým a hydraulickým lisom
- strihanie plechov, ohyb trubiek
- ručné, automatické a poloautomatické zváranie

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme človeka ktorý sa nebojí fyzicky náročnej práce. Zodpovedne sa postaví k pracovným úlohám ktoré mu budú zadané. Ak ťa vytrvalosť a precízna práca zdobia pri každom kroku, kontaktuj ma a dohodneme si stretnutie.

Výroba a dodávanie obrábaných, lisovaných a zváraných dielov pre automobilový a iný strojárenský priemysel.

- odvoz z Nitry
- možnosť pracovať aj na živnosť
- super kolektív