Zvárač (hliník) / obsluha automatizovaného stroja - obnovujeme zváracie preukazy

Bratislava - Devínska Nová Ves 1 077€ brutto nástupný plat + 150€ mesačný bonus + do 8€/zmena príspevok na dopravu + príplatky + 600€ 13. plat trvalý pracovný pomer

Menšia rodinná spoločnosť vyrábajúca diely do automobilov prijme do svojho tímu skúsených zváračov na trvalý pracovný pomer.
V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis.

Náplň práce

- obsluha zváracích poloautomatizovaných a automatizovaných zariadení
- zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu
- zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov
- vedenie príslušnej dokumentácie

Práca sa vykonáva v 3-zmennej prevádzke (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00) s voľnými víkendmi.

Doprava a ubytovanie vo vlastnej réžii.

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti so zváraním hliníka podmienkou
- platný zvárací preukaz - prípadne OBNOVÍME
- technická gramotnosť a manuálna zručnosť

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

- motivujúce finančné ohodnotenie
150€/mesiac - individuálny bonus
2-8€/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy)
600€/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)
75% z hodnoty stravného lístka hradí zamestnávateľ
- voľné víkendy
- možnosť nadčasov
- dobrá dostupnosť MHD
- príspevok do 3. piliera na DDS