Najdite si prácu

Zmenový majster v strojárskej výrobe

Nitra základná zložka mzdy 936 eur brutto + 25% (234 eur) prémiová zložka mzdy + 100 eur dochádzkový bonus + 34 eur BOZP bonus + 20 eur dochádzkový bonus = 1324 eur brutto + ďalšie príplatky (príplatok za poobednú zmenu, za nočnú zmenu, nadčasy) TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Skladník - Žeriavnik" v spoločnosti špecializujúcej sa na spracovanie plochej ocele a hliníka na 2 resp. 3 zmeny. Hľadáme  spoľahlivého kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením výrobnej zmeny v Automotive.

Náplň práce

- Riadenie tímu ľudí (operátori výroby, skladníci) na pridelenej zmene
- Rozdeľovanie úloh v rámci tímu
- Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých pracovno-bezpečnostných predpisov na pridelenej zmene
- Riešenie problémov vo výrobe v spolupráci s ďalšími oddeleniami (údržba, kvalita, logistika a nákup...) za účelom zabezpečenia požadovanej kvality a včasnosti dodávok
- Podieľanie sa na vytvorení podmienok pre zabezpečenie kvality vo výrobnom procese
- Zodpovednosť za vypracovanie denných reportov z výroby a sledovanie indikátorov
- Hodnotenie zamestnancov, vedenie výkazov prác, sledovanie dochádzky a dodržiavanie pracovnej disciplíny
- Zaúčanie nových pracovníkov
- Sledovanie množstva spotrebného materiálu vo výrobe a zabezpečovanie jeho dopĺňania

Požiadavky na zamestnanca

- Skúsenosti s riadením výrobnej zmeny v automotive alebo strojárskom odvetví
- Skúsenosti s vedením tímu ľudí
- Predchádzajúce skúsenosti s prácou s vysokotonážnymi lismi, strihaní alebo tvárnení ocele/hliníka veľkou výhodou
- Skúsenosti s prácou v systéme SAP
- Schopnosť komunikácie s podriadenými, manažmentom a s inými oddeleniami v rámci firmy za účelom zabezpečenia dostatočnej kvality a včasnosti dodávok
- Skúsenosti s údržbou výrobných zariadení, TPM, FMEA, 5S a udržiavaním poriadku na pracovisku
- Osobnostné predpoklady – dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, tímový hráč, analytické myslenie, práca s MS Windows

Medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie plochej ocele a hliníka.

- Mesačné benefity (prémie, prevádzkový, dochádzkový bonus)
- Príspevok pri narodení dieťaťa, svadobný príspevok, príspevky pri jubileách
- Zabezpečené čistenie pracovných odevov
- Odporúčací bonus až 300€
- Letná a zimná odmena k platu
- Sociálny program
- Vitamínové balíčky