Získaj skúsenosti a vylepši si životopis zaujímavou brigádou v Bratislave!

Bratislava 7 €/hod. btt Bridága

Ponúkame jedinečnú príležistoť brigády na dlhodobú spoluprácu s týždenným vyplácaním v Bratislave!

Náplň práce

Baví ťa komunikácia v angličtine a rád/a sa učíš nové veci ? Získaj nové skúsenosti a vylepši si svoje resumé novou brigádou! Ponúkame brigádu na pozícii Customer Care v Bratislave s týždenným vyplácaním!

Pracovná doba:

PO-PI

Náplň práce:

- denná komunikácia so zákazníkmi
- zabezpečenie celého priebehu logistiky od príjmu tovaru na sklad až po vyskladnenie
- komunikácia s colnými úradmi
- príjem a vystavovanie faktúr
- kalkulácia nákladov a výnosov
- komunikácia s klientmi a riešenie prípadných reklamácií
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- aktívna znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- ochota učiť sa a záujem pracovať v tíme
- samostatnosť

Spoločnosť bola založená za účelom poskytovania efektívnych logistických riešení pre zákazníkov. Strategickým cieľom je budovať profesionálnu logistickú spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich inovatívnych riešení aktívne zvyšuje efektívnosť dodávateľských reťazcov svojim zákazníkom. Náš tím odborníkov neustále pracuje s našimi zákazníkmi za účelom udržania a ďalšieho zlepšovania logistických procesov dodržiavaním našich základných hodnôt.

- týždenné vyplácanie
- nové pracovné skúsenosti
- možnosť dlhodobej spolupráce