Najdite si prácu

Zásobovač výrobnej linky/Manipulant

Žilina, Teplička nad Váhom, Žilinský kraj 5,07 € brutto/hod. Trvalý pracovný pomer

Ponúkame Vám prácu vo výrobnej automotive spoločnosti v Tepličke nad Váhom ako zásobovač linky.

Náplň práce

Čo pozícia FEEDER/Zásobovač linky obnáša:
- zásobovanie linky jedným druhom materiálu zo skladu pomocou vozíka (včielky),
- obsluhovanie pracovníkov, ktorí montujú daný komponent,
- je to samostatná práca, malý kolektív (2 ľudia na zmene).

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
 -precíznosť
- dochvíľnosť
- SAMOSTATNOSŤ
- papiere na VZV nie sú podmienkou - obnovu preukazu preplatíme.
- ochota pracovať na 3 zmeny

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Zabezpečenie dopravy ZDARMA na pracovisko z Kysuckého Nového Mesta a zo Žiliny.
- mesačné výkonnostné prémie do 60 €
- mesačný dochádzkový bonus do 70 €
- všetky zákonné príplatky
- pracovný odev, drogéria, prací prášok
- stravný lístok v hodnote 4,00 €
- pokojné pracovné prostredie