Najdite si prácu

Zásobovač linky v Novom Meste nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom 836€ btt. základ + rôzne príplatky a bonusy Trvalý pracovný pomer

Do skladu v Novom Meste nad Váhom hľadáme skúsených zásobovačov linky s praxou do automobilovej výroby.

Náplň práce

Máš prax ako zásobovač linky a hľadáš si prácu s voľnými víkendmi? Tak neváhaj a poď pracovať k nám - práve obsadzujeme voľné miesta v Novom Meste nad Váhom!

Tvojou náplňou práce bude:
- príjem, naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- zásobovanie výrobnej linky
- manipulácia s tovarom

Odvoz je zabezpečený zo smeru Piešťany  a Trenčín
(Piešťany - Veľké Orvište - Pobedím - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany - Nové Mesto n. Váhom)

Požiadavky na zamestnanca

- prax v automobilovej výrobe
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 220 krajinách na celom svete a poskytuje riešenia pre širokospektrálnu škálu logistických potrieb.

- stravné lístky v hodnote 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
- odvoz do práce zdarma
- voľné víkendy

- len 8-hodinové zmeny