Výstupna kontrola produktov | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Výstupna kontrola produktov

Bratislava - Dúbravka 5,00€/hod. brutto + 6€ zmenový bonus + 140€ dochádzkový bonus + príplatky TPP

Ak hľadáte stabilnú prácu v príjemnom čistom prostredí, pri ktorej budete mať dostatok času na rodinu a priateľov, ale napriek tomu chcete dobre zarobiť, ste na správnom mieste! Ponúkame pracovnú príležitosť, kde máte vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno, môžete sa stať súčasťou príjemného prevažne ženského kolektívu a k tomu si aj slušne zarobíte. Stačí, ak nám zašlete Váš životopis.

Náplň práce

- vizuálna kontrola chybovosti produktov
- kontrola správnosti rozmerov
- priebežná dokumentácia výsledkov
- balenie a fóliovanie produktov
- dôležitá je precíznosť a jemná motorika
- podrobné školenia a neustála prítomnosť koordinátora

- nepretržitá prevádzka - 8 hodinové zmeny - vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

- dôslednosť a spoľahlivý prístup
- ochota pracovať na zmeny
- tímovový duch

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

- MOŽNOSŤ ZVÝŠENIA MZDY A KARIÉRNEHO RASTU
- stabilná práca v príjemnom čistom prostredí
- možnosť prejsť do kmeňa už po 1 mesiaci
- dochádzkový bonus 140€ mesačne + individuálny bonus 6€ za každú zmenu
- stravné lístky v hodnote 4,20€ (zamestnávateľ prepláca 3,70€)
VIAC VOĽNÉHO ČASU - po každých 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno