Výrobný pracovník v Lozorne s priemerným platom 900€ v čistom - DOPRAVA A UBYTOVANIE ZADARMO - práca na 2 alebo 3 zmeny

Lozorno, Malacky 793€ brutto fix + 130€ dochádzkový bonus (počas skúšobnej doby 742€ brutto + 60€ dochádzkový bonus) + individuálna a kolektívna odmena až do výšky 23% z platu + príplatky TPP
Zabezpečené ubytovanie

Do závodu v Lozorne prijmeme šikovných a manuálne zručných pracovníkov do výroby automobilových komponentov.

DOPRAVA zabezpečená a PLNE HRADENÁ zo smerov:

1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Šteanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

UBYTOVANIE
zabezpečené a PLNE HRADENÉ - neposkytujeme ubytovanie pre páry.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis a staňte sa súčasťou tímu spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby plastových komponentov!

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- vykonávanie montážnických prác
- zabezpečovanie bežných prác (vŕtanie, lepenie, skrutkovanie, vybíjanie atď.)
- vstupná a výstupná kontrola komponentov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP
- Požiadavky: manuálna zručnosť, skúsenosti na obdobnej pozícii.

2- alebo 3-zmenná prevádzka - VOĽNÉ VÍKENDY.

Požiadavky na zamestnanca

- Fyzická zdatnosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť,
- prax na obdobných pozíciách VEĽKOU VÝHODOU.

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

UBYTOVANIE a DOPRAVA ZADARMO,
ZABEZPEČENÁ DOPRAVA v rámci Záhoria,
- MZDOVÉ ZVÝHODNENIA prislúchajúce pre zmennú prevádzku,
výhodné stravovanie priamo na pracovisku,
- príležitosť pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy,
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity).