Výrobný pracovník v kovovýrobe | PROPLUSCO s.r.o

Výrobný pracovník v kovovýrobe Nitra 860 €/ mes. brutto (základ 624 € + zákonné príplatky, odmeny) TPP

Hľadáte jednoduchú prácu a máte skúsenosť s prácou vo výrobe?
Nechcete už stáť pri páse a vykonávať stereotypnú prácu?
Nechcete dochádzať až do Priemyselného parku v Nitre? Máme pre Vás skvelú ponuku!

Ponúkame možnosť stať sa členom výrobného tímu v poprednej anglickej spoločnosti v Mlynárciach, ktorá sa špecializuje na kovovýrobu.

Náplň práce

- ľahká manuálna práca pre mužov aj ženy
- obsluha ručných lisov, vstrekolisov, bodových zváračiek, spájkovačiek a transferovej linky
- kontrola a balenie hotových výrobkov
- 8 hodinové zmeny v 3 zmennej prevádzke - víkendy sú voľné

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a samostatnosť
- manuálna zručnosť a cit pre detail je výhodou
- schopnosť pracovať na 3 zmeny

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie kovov za studena, bodové zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel.

práca prevažne v sede
- dochádzkový bonus 60 €/mesiac
- bonus za kvalitu 34 €/mesiac
- príplatok za sťažené prostredie 0,59 €/hod.
- stravné lístky 3,80€ plne hradí zamestnávateľ
- dobrá dostupnosť do práce s MHD 21, 18 a vlakom z Nitry a okolia
- bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora našim koordinátorom!