Výrobný pracovník pri lisoch - pracovná zmluva na dobu neurčitú ihneď! | PROPLUSCO s.r.o

Výrobný pracovník pri lisoch - pracovná zmluva na dobu neurčitú ihneď! Nitra, Čab počas zaškolenia 710€, po zaškolení od 1000€ do 1160€, prémie a odmeny za plnenie plánu plný úväzok

Ponúkame možnosť stať sa členom výrobného tímu vo výrobe elektrokeramických izolátorov, kde pojem rodinná atmosféra nie je len fráza.
Nepracujete pri výrobnej linke, ale ste zodpovedný za každý jeden kus, ktorý prejde Vašimi rukami. Ide o zákazkovú výrobu.
Je to práca na 4 zmeny, ale počas zaškolovania pracujete od 6:00 do 14:00.

Zašlite nám svoj životopis a radi Vám túto skvelú pracovnú príležitosť predstavíme bližšie!

Náplň práce

Ako prebieha výroba a kam hľadá firma posilu?

Samotná výroba začína pri vážení výrobnej hmoty, namáča sa a následne lisuje v izolisoch. Vašou prácou bude práve manuálna obsluha izolisu. Následne sa keramické kusy upravujú CNC strojmi do potrebného tvaru. Postupujú do pece a natrú sa glazúrou rôznej farby podľa želaní klienta. Prechádzajú skúškami, osadzujú sa na ne armatúry. V záverečnej fáze sú hotové výrobky testované, aby spĺňali potrebné normy kvality.

Požiadavky na zamestnanca

- dobrá fyzická zdatnosť, pretože izolátory vážia do 150 kg
- technické vzdelanie je výhodou, no nie podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť a chuť učiť sa novým veciam Vám určite pomôžu pri práci
- ochota pracovať na 4 zmeny (12 hod. denná zmena - 12 hod. nočná zmena - 2 dni voľno)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je popredným dodávateľom najmodernejších elektroporcelánových izolátorov.

- stanete sa kmeňovým zamestnancom od prvého dňa a pracovná zmluva je na čas neurčitý
- dochádzková prémia 30€/mesiac
- 13. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie od 1,3% do 4% v závislosti od veku
- plne hradené zamestnávateľom školenie na VZV preukaz a obsluhu žeriavu
- stravu si objednáte podľa týždennej ponuky a zaplatíte 0,90€ za obed
- príplatok za sťažené prostredie 0,59€/hod.
- Vaša mzda sa pohybuje počas zaškolenia okolo 710€, po zaškolení a plnení plánu 1000€ - 1160€ v závislosti od dĺžky mesiaca