Výrobný pracovník /pracovníčka s množstvom benefitov | PROPLUSCO s.r.o

Výrobný pracovník /pracovníčka s množstvom benefitov Bratislava 700€/brutto fix + prémia do 212€/mesiac + dochádzkový bonus do 51€/mesiac + príplatky + príspevok na ubytovanie TPP

Hľadáme šikovných pracovníkov, mužov aj ženy, do prevádzky na Zlatých Pieskoch. Ponúkame bohatý sociálny balíček, stabilitu a istotu u lídra na trhu. Staňte sa súčasťou prosperujúcej spoločnosti aj Vy! Nepotrebujete prax, všetko Vás naučíme a k tomu môžete využiť nespočetné množstvo výhod a benefitov, ktoré si pre Vás spoločnosť pripravila. Zašlite nám Váš životopis, alebo nás kontaktujte telefonicky.

Náplň práce

Pracovná náplň zahŕňa komplexný proces výroby mliečnych produktov od prípravy jednotlivých zložiek, až po konečnú kontrolu hotových produktov.

  • príprava výroby (váženie zložiek, miešanie zmesí, dokumentácia)

  • kontrola vzoriek produktov

  • informovanie o situácii na pracovisku

  • dodržiavanie pracovných postupov

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke formou 12 hodinových zmien.

Požiadavky na zamestnanca

  • seriózny prístup k práci

  • základy práce s počítačom

  • skúsenosti s prácou v oblasti potravinárstva výhodou, nie podmienkou

  • ochota pracovať v 2 - zmennej prevádzke

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne výrobky najvyššej kvality. Inovačné aktivity spoločnosti nie sú  zamerané iba na produkty, ale vzťahujú sa na celý reťazec tvorby hodnôt. Spoločnosť uplatňuje princípy tímovej práce a vzájomnej podpory pri snahe o dosiahnutie spoločného cieľa.

  • 13. a 14. plat podľa kolektívnej zmluvy

  • narodeninová poukážka

  • podniková predajňa s výrobkami za skvelé ceny

  • príspevok na dôchodkové sporenie

  • zákonné príplatky

  • stravné lístky v hodnote 3,70€/ zamestnávateľ hradí 3,40€

  • odmena za odporučenie pracovníka

  • možnosť poskytnutia ubytovania

+ množstvo ďalších benefitov!