Najdite si prácu

Výrobný pracovník do zinkovne.

Malacky od 850 € brutto v závislostí od skúseností kandidáta TPP
TOP Top badge

Krátky popis

Hľadáme šikovného výrobného zamestnanca do zinkovne.

Náplň práce

- obsluha zinkovacej pece, obsluha žeriavov, pomocné práce vo výrobe

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť so žeriavníckou technikou viac ako vítaná, ale nie je to podmienka
- skúsenosť s prácou s bremenami
- VZV preukaz, žeriavnicky preukaz, viazačský preukaz vítaný, nie podmienka, možnosť absolvovania školení, či obnovy
  potrebných preukazov na náklady spoločnosti
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť

Základom vašej práce sú oceľové a kovové konštrukcie – úlohou nášho klienta je ich trvalá ochrana proti korózii.

V 50 pobočkách v 13 krajinách Európy, Ameriky a Ázie ja náš klient spoľahlivý partner pre žiarové zinkovanie.

Ponuka služieb: práškové lakovanie, mokré lakovanie, galvanické zinkovanie a eloxovanie.

- práca v jednozmennej prevádzke
- rakúska spoločnosť, strojárska výroba
- potenciál ďalšieho rastu
- menší pracovný kolektív
- možnosť absolvovania potrebných školení na danú pozíciu, alebo obnovenia preukazov na náklady spoločnosti /VZV, žeriavnicky
  preukaz, viazačský preukaz/
- pracovná doba od 6h - 14h, prípadne od 5h - 13h, možnosť práce nadčas
- príspevok na stravovanie