Vychystávanie kníh - jednoduchá, FLEXIBILNÁ a dlhodobá brigáda nielen pre študentov - pracuj len vtedy, kedy ti to vyhovuje /týždenné vyplácanie/ | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Vychystávanie kníh - jednoduchá, FLEXIBILNÁ a dlhodobá brigáda nielen pre študentov - pracuj len vtedy, kedy ti to vyhovuje /týždenné vyplácanie/ Bratislava 4,20 €/hod brutto + dochádzkový bonus + zákonné príplatky Dohoda o vykonaní práce

Hľadáte si flexibilnú brigádu, ktorá vás bude zaručene baviť? Práve ste ju našili! Pracujte s nami v sklade s knihami!

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
* vychystávanie kníh podľa objednávkového listu
* skenovanie čiarových kódov
* balenie kníh
* miesto výkonu práce: Bratislava, sklad v Rači na Pántoch
* pracovná doba: PO - PIA (od 7:00 do 19:00). Pracujete v takých dňoch a v takom čase, kedy to vyhovuje iba vám!

Máte otázky? Pre viac info volajte na číslo +421 914 343 407, alebo píšte na diana.cehulova@proplusco.sk.

Požiadavky zamestnanca

* spoľahlivosť
* šikovnosť
* manuálna zručnosť

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná, sa zaoberá vydavateľstvom, tlačou a knižnou distribúciou.

Zaujíma Vás, koľko € ide z vašej hrubej mzdy na odvody? Použite ZADARMO našu mzdovú kalkulačku a vypočítajte si vašu čistú mzdu! Kliknite TU - https://proplusco.sk/mzdova-kalkulacka?utm_source=webinzerat&utm_campaign=kalkulacka

PONÚKAME VÁM VÝHODY, KTORÉ NEZÍSKATE LEN TAK HOCIKDE:

* FLEXIBILNÁ pracovná doba: pracujete v takých dňoch a v takom čase, kedy to vyhovuje iba vám!
* pravidelné týždenné vyplácanie
na váš bankový účet!
* mzda 4,20 €/hod brutto + zákonné príplatky + dochádzkový bonus
* jednoduchá práca
, ktorú zvládne naozaj každý!
* dobrá dostupnosť do práce -
 autobus č. 59 alebo 65, ktorý stojí priamo pred skladom

Máte otázky? Pre viac info volajte na číslo +421 914 343 407, alebo píš na diana.cehulova@proplusco.sk.

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať