Najdite si prácu

VODIČ VZV

Nitra dohoda 5€/hod. alebo živnosť: 8€/hod Dohoda alebo živnosť

Hľadáme šíkovných a zdatných chlapov do skladových priestorov v Nitre. Nástup možný už od 5.10.2020

Náplň práce

  • Obsluha VZV – odvážanie materiálu na paletách z linky, zásobovanie linky prázdnymi paletami, zaskladňovanie zabaleného materiálu do skladu hotovej výroby

  • Balenie – balenie hotového materálu páskou a fóliou

  • Meranie a kontrola – kontrola vyrobených paliet (poloha a orientácia kusov na palete) podľa príslušnej dokumentácie

  • Práca v skladovom systéme – práca v systéme SAP – tlač štítkov, potvrdzovanie zabalenia v systéme

  • Výmena a vysýpanie kontajnerov s oceľovým/hliníkovým odpadom z linky (pomocou VZV)

Požiadavky na zamestnanca

  • skladníci s oprávnením na obsluhu 5t VZV

  •  skladníci bez oprávnenia VZV (so skúsenosťami z automotive výroby)

Spoločnosť sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka