Najdite si prácu

Vodič VZV vo výrobe

Bratislava 750 EUR/mesiac + 20% variabilná zložka mzdy = 900 eur brutto + ďalšie príplatky. Po skončení skúšobnej doby možnosť úpravy základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy. TPP

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Vodiča VZV vo výrobe". Hľadáme zodpovedného, spoľahlivého kandidáta, s minimálne 2-ročnou praxou vo vedení VZV. Preto ak ti nevadí práca na zmeny a máš chuť naučiť sa niečo nové, pošli nám svoj životopis.

Náplň práce

- Uskladňovanie výrobkov z výrobnej linky do skladu
- Prevážanie spotrebného (pomocného výrobného) materiálu v rámci areálu výrobného závodu
- Vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
- Označovanie výrobkov štítkami
- Denná starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík - kontrola jeho stavu, funkčnosti, čistoty atď.
- Manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov počas pracovnej zmeny
- Účasť na údržbe a oprave strojov a zariadení počas pravidelnej zimnej údržby
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie bezpečnostných pokynov a nariadení
- práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

- Platný preukaz na obsluhu VZV - kategória W1 -podmienka, kategória W2 – výhoda
- Prax vo vedení VZV minimálne 2 roky, vo výrobe - výhoda
- Ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas, alebo občas v sobotu
- Dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť a ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, exteriér
- Seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby
- Ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Náš klient je jedným z najväčších výrobcov exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.

- Možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- Možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
- Príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- Finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
- Kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
- Práca u stabilného zamestnávateľa