Vodič VZV v Senci so ZABEZPEČENÝM UBYTOVANÍM a DOPRAVOU / príspevkom na dopravu. ZAUČÍME a OBNOVÍME PREUKAZ

Senec fix 824 - 927€ brutto (v závislosti od typu VZV) + výkonnostný bonus do 10% z platu + príplatky + bonus za nadčasy + stravné lístky plne hradené zamestnávateľom + nástupný bonus 150€ + príspevok na ubytovanie TPP
Zabezpečené ubytovanie

Do skladu v Senci hľadáme šikovných vodičov VZV do 3-zmennej prevádzky

Aj bez skúseností - ZAUČÍME - nie je potrebný platný preukaz - OBNOVÍME.

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE A DOPRAVA. V prípade vlastnej dopravy Vám poskytneme príspevok na dochádzanie do práce.

Zabezpečená doprava zo smerov:

1. Veča - Šaľa - Diakovce - Galanta - Čierny Brod - Nový Dvor - Pusté Úľany - Veľký Grob - Reca - Doldog - Senec
2. Šoporňa - Sereď - Veľká Mača - Sládkovičovo - Veľké Úľany - Jelka - Hrubá Borša - Kráľová pri Senci - Senec
3. Vištuk - Budmerice - Modra - Šenkvice - Pezinok - Viničné - Senec
4. Dunajská Streda - Šamorín - Mierovo - Hubice - Zlaté Klasy - Hrubý Šúr - Tureň - Senec

V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis.

Náplň práce

Vodič VZV - nie je potrebný platný preukaz
- príjem, naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- zásobovanie výrobnej linky
- manipulácia s tovarom
- 3-zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

- fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)
- prax veľkou výhodou, nie podmienkou
- čistý register trestov

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 220 krajinách na celom svete a poskytuje riešenia pre širokospektrálnu škálu logistických potrieb.

- zabezpečené UBYTOVANIE
- príspevok na dochádzanie do práce
- NÁSTUPNÝ BONUS 150€ (rozdelený do prvých 3 mesiacov)
- stabilná a dlhodobá práca
- ZAUČENIE NA VZV + obnovenie VZV preukazu
- 4€ ku každej hodine nadčasu - nad 15h nadčasov/mesiac
- 3,83€ gastolístky - PLNE HRADENÉ