Vodič VZV v modernej spoločnosti s voľnými víkendami v Bratislave !

Bratislava - Devínska Nová Ves od 1 065,5 - 1 483 €/mesiac btt. TPP

Ponúkame stabilné zamestnanie v mimoriadne napredujúcej a moderne vybavenej spoločnosti v Bratislave, ktorá sa zaoberá automobilovým priemyslom a okrem rôznych motivujúcich benefitov ponúka svojim zamestnancom kariérny rast a príležitosť v sebarozvoji.

Aktálne obsadzujeme pozíciu vodiča VZV, ktorý má prax a skúsenosti a chce byť súčasťou tímu v tejto spoločnosti!

V prípade záujmu sa tešíme na Váš životopis :)

Náplň práce

Pracovná doba:
- PO - PI
- práca na 3 zmeny

Čo Vás čaká?

- Obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov
- Vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel
- Kontrola dokumentácie zásielok materiálu, prípadne zásobníkov
- Riešenie odchýlok a nedostatku skladových zásob
- Skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu
- Fyzické a systémové zaskladňovanie surového aj hotového materiálu na určené skladové pozície podľa FIFO
- Fyzické a systémové zásobovanie výrobných zariadení materiálom podľa FIFO
- Fyzická kontrola skladových zásob
- Riešenie CMR a vychystávanie tovaru
- Vykonávanie fyzických inventúr
- Zaškolenie, tréning a zástup kolegov/kolegýň
- Plnenie úloh podľa pokynov vedúceho

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie (dopravné, technické, všeobecné)
- skúsenosti s vedením VZV aspoň 2 roky
- samostatnosť
- zodpovednosť a presnosť
- ochota učiť sa

Táto moderná a progresívna spoločnosť sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Čo Vám ponúkame?
- základná mzda od 915,50 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona !
- príspevok na dopravu/ubytovanie
- voľné víkendy
- možnosť vyplácania záloh
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
- príspevok na stravovanie
- Ovocné dni, pitný režim
- Odmena za zlepšovacie návrhy
- Multišport karta
- Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)