Vodič VZV v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou ubytovania a dopravou z okolia !

Ivanka pri Dunaji 1100 €/btt + variabilná zložka TPP

Ponúkame pracovnú príležitosť so zabezpečeným ubytovaním a dopravou na pozíciu Vodič VZV - Retrak v stabilnej medzinárodnej logistickej firme s možnoťou kariérneho rastu.

Náplň práce

Hľadáte si dlhodobé a stabilné zamestnanie?
Doprava z Bratislavy, Senca, Šale, Galanty, Trnavy, Bellovej Vsi a okolitých dedín je zabezpečená
Náplň práce:
- obsluha VZV - Retrak
- údržba VZV
- zaskladňovanie a vyskladňovanie
- evidencia chýb, nedostatkov v PC
- spracovávanie potrebnej dokumentácie
- zabezpečenie hladkého priebehu expedície
- dodržiavanie BOZP
- ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených

 Pracuje sa na 2 zmeny (ranná a poobedná) bez nočných !

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť s prácou v sklade výhodou
- platný VZV (W2)
- ochota pracovať na 2 zmeny
- zodpovednosť

Spoločnosť pôsobí v oblasti logistiky a skladového hospodárstva.

- doprava zo smerov Bratislava, Senec, Šaľa, Galanta, Trnava, Bellová Ves a okolitých dedín je zabezpečená
- zabezpečené ubytovanie
- mladý kolektív
- spoľahlivá a stabilná práca
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- moderná prevádzka
- možnosť kariérneho rastu