Najdite si prácu

Vodič VZV s motivujúcim zárobkom

Senec 1300€ btt (822€+ práca za odbornú prácu 175€, variabilná mesačná čiastka 210€, nočné príplatky, ročná a kvartálna prémia 550€) plný úväzok

Krátky popis

Vodič VZV s možnosťou motivujúceho zárobku.

Náplň práce

- zabezpečenie prísunu materiálu pre výrobu a uskladnenie vyrobených produktov
- prekládkové práce
- dodržiavanie zásad FIFO, KANBAN
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti vysokozdvižného vozíka
- spolupráca pri inventúrach
- zabezpečenie a rozkladanie uskladňovacích boxov pre výrobu
- dodržiavať a zabezpečovať poriadok vo výrobných halách podľa zásad 5S

Požiadavky na zamestnanca

- oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka,
- pracovné skúsenosti so scenerovým zariadením výhodou
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Riešenia spoločnosti prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie.

- práca priamo do kmeňa
- bohatý sociálny program
- práca PO-PIA
- možnosť nadčasov
- príplatok za prácu vo sviatok 200% z priemernej hodinovej mzdy
- vianočná a kvartálna prémia do výšky 550,-€
- stravné lístky v hodnote 5,10,-€