Vodič vysokozdvižného vozíka - retraku logistickom parku v Bernolákove !

Bernolákovo - Triblavina 1 450 €/mesiac (1000 € základná mzda + 300 € variabilná zložka mzdy + od 150 € príspevok na cestovné + v závislosti od skúsenosti) TPP

Hľadáme šikovného a skúseného kolegu/kolegyňu do nášho priateľského kolektívu na pozíciu - Vodič bočného retraku.

Náplň práce

Hľadáme skúsených a zodpovedných kolegov a kolegyne, ktorí by sa stali súčasťou nášho kolektívu. Pracovná pozícia Vodič bočného retraku s motivujúcim platovým ohodnotením a rôznymi benefitmi! Tešíme sa na Tvoj životopis :)

Náplň práce:
- práca s vysokozdvižným vozíkom - retrakom
- manipulácia s tovarom
- pomocné práce v sklade

Pracovná doba:
práca na 2 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

- oprávnenie na retrak + prax podmienkou!
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dôslednosť
- dodržiavanie bezpečnostných pokynov

Medzinárodná spoločnosť pôsobí na trhu práce v odvetví logistiky, skladovania a distribúcie.

- garancia vyplatenia 100 % variabilnej zložky už aj počas skúšobnej doby aj pri nesplnení cieľov
- 150 €/mes. príspevok na dopravu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pitný režim, káva, čaj, iontové nápoje poskytované zdarma
- automaty na stravu (hotové jedlá)