Vodič - rozvoz ovocia a zeleniny v Bratislave (práca na TPP alebo živnosť)

Bratislava - Rača 1050€/brutto + príplatky v prípade nadčasov trvalý pracovný pomer

Do malej rodinnej firmy, ktorej poslaním je prinášať zdravé a kvalitné potraviny od lokálnych farmárov, hľadáme vodiča, ktorý poteší zákazníkov chutnými potravinami a milým prístupom.

Náplň práce

- rozvoz tovaru dodávkou do 3,5 tony
- komunikácia so zákazníkom
- práca s hotovosťou
- pracovný čas: PO - PIA       8:00 - 16:30
                       pracovný fond + nadčasy - variabilné podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

- aktívny vodič (preukaz sk. B)
- predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
- pozitívny prístup k práci a k ľuďom

Menšia rodinná firma zoberajúca sa dodávkou ovocia, zeleniny a iných zdravých produktov vysokej kvality.

- práca v príjemnom mladom kolektíve
- prástup ku kvalitným, zdravým a zaujímavým potravinám
- otvorenosť novým nápadom