Vizuálna kusová kontrola kvality v Bytči s NÁSTUPNÝM BONUSOM 100 €-Doprava zo smeru Kysucké Nové Mesto.

Bytča, Žilinský kraj 4,57 €/hod brutto + povinné zákonné príplatky Trvalý pracovný pomer

Hľadáte si prácu v pokojných podmienkach a príjemnom prostredí? Ponúkame Vám jednoduchú prácu v Bytči so zabezpečenou dopravou zo smeru Kysucké Nové Mesto.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

* Kusová vizuálna kontrola kvality dverových modulov.
* Práca sa nevykonáva na linke!
* Dverový modul pozostáva zo samotného plastu a jeho jednotlivých častí (reproduktor, káblové zväzky, zámky a pod.).
* Práca sa vykonáva v sklade v Bytči - doprava zabezpečená zo smeru Kysucké Nové Mesto.
* Práca sa vykonáva na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná).

Mzdové podmienky:

* 4,57 €/hod brutto + povinné zákonné príplatky.
* Mesačné výkonnostné prémie - 48 €.
* Mesačný dochádzkový bonus - 58 €.
* Stravný lístok v hodnote 4,00 €.
* Príplatok za sobotu a nedeľu nad rámec zákonných príplatkov 15 €.
* 13. plat (vyplácaný v júli).
* 14. plat (vyplácaný v decembri).
* Pracovný odev, drogéria, prací prášok.

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0910 799 337 alebo píšte na monika.durianova@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

Naše požiadavky na Vás:

* Chuť pracovať.
* Dobrý zrak.
* Zodpovednosť.
* Manuálna zručnosť.
* Seriózny prístup k práci.
* Ochota pracovať na 3 zmeny.

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Ponúkame Vám super benefity:

* Doprava zabezpečená zo smeru Kysucké Nové Mesto.
* Možnosť týždenných záloh.
* Stabilita zamestnania.
* Bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom.Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
* Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.