Vešanie kovových častí - práca iba na 2 zmeny (žiadne nočné!) + doprava ZDARMA! | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Vešanie kovových častí - práca iba na 2 zmeny (žiadne nočné!) + doprava ZDARMA! Žilina od 650 €/mes. brutto + stravné lístky Dohoda o vykonaní práce s víziou na TPP

Hľadáme šikovných ľudí na pozíciu - vešanie kovových komponentov z automobilového priemyslu na háky. Práca je vhodná predovšetkým pre mužov (kvôli svojmu charakteru).

Náplň práce

Ak si hľadáte prácu bez nočných zmien a vyhovuje Vám jednoduchá práca, ktorú zvládne každý muž (vešanie kovových komponentov na háky), táto práca je vhodná práve pre Vás!

Vašou náplňou práce bude:
✓ manipulácia s kovovými časťami a súčiastkami z automobilového priemyslu
✓ vešanie týchto častí na háky, ktoré sa pohybujú ďalej do výroby

* Práca sa vykonáva iba na 2 zmeny! Ranná zmena 6-14, poobedná zmena 14-22.
* Miesto výkonu práce: Gbeľany pri Žiline (doprava je zabezpečená ZDARMA z celého Žilinského kraja ako aj zo smerov MT, RK, Dolný Kubín, Zázrivá, Turzovka, Čadca, Rajec, Rajecká Lesná a Považská Bystrica)

Požiadavky zamestnanca

✓ serióznosť a zodpovednosť
✓ manuálna zručnosť
✓ fyzická zdatnosť

Náš klient, pre ktorého dodávame zamestnancov, sa zaoberá predovšetkým balením tovaru z automobilového priemyslu a jeho dodávaním svojmu odberateľovi.

Zaujíma Vás, koľko € ide z vašej hrubej mzdy na odvody? Použite ZADARMO našu mzdovú kalkulačku a vypočítajte si vašu čistú mzdu! Kliknite TU - http://bit.ly/MzdovaKALKULACKA

✓ Pracuje sa na ranných a poobedných zmenách, od pondelka do piatku.
✓ Mzda od 650 €/mes. + stravné lístky
✓ BONUS: V prípade potreby, možnosť týždenných záloh.
✓ Doprava zabezpečená ZDARMA
✓ Bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom! Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať