Najdite si prácu

Vedúci zmeny - stabilná práca na Záhorí s platom 1000€

okres Skalica 1000€ brutto (výsledná výška platu závisí od skúseností kandidáta) trvalý pracovný pomer
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu vedúceho zmeny, ktorý bude efektívne viesť svoj tím a dohliadať na správny chod výrobných liniek. Skúsenosti s vedením tímu sú vítané. Hľadáme človeka so zdravým sedliackym rozumom, chuťou učiť sa a napredovať a schopnosťou prebrať zodpovednosť za hladký priebeh výroby.

Ak vás ponuka oslovila, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Náplň práce

- vedenie a koordinovanie menšej skupiny pridelených pracovníkov podľa výrobného plánu
- dohliadanie na správny chod strojov / liniek vo výrobe
- kontrola parametrov strojov a výrobných liniek
- úzka spolupráca s pracovníkmi údržby
- spolupráca s operátormi na spustení výrobných liniek
- dohliadanie na proces výmeny nástrojov a častí výrobnej linky pracovníkmi údržby
- riešenie vzniknutých problémov / nahlásenie závažných problémov vedúcemu výroby
- vedenie príslušnej dokumentácie

Pracovný čas: 37,5 hodín týždenne - 3 zmenná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

- schopnosť viesť tím pracovníkov
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- technické zmýšľanie
- skúsenosti s vedením tímu min. 1 rok

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

- stabilná a dlhodobá spolupráca v rodinnej firme s príjemnou pracovnou atmosférou
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho a platového rastu
- získanie cenných skúseností a odbornej praxe