Najdite si prácu

Vedúci výroby a logistiky

Nitriansky kraj 1600 € brutto + 50 % variabilná zložka mzdy, jeden plat navyše ako výkonnostná odmena TPP
TOP Top badge

Do známej výrobnej spoločnosti strojárskeho charakteru hľadáme skúseného, samostatného a kreatívneho "Vedúceho výroby a logistiky", ktorý sa nebojí nových výziev, náporu práce a zodpovednosti.

Vie zastať ako manažérsku prácu tak aj manuálnu, vie ísť príkladom, ale zároveň vie podporiť druhých v rozvoji a sebauplatnení.

Rozumie výrobným, logistickým procesom, finančným tokom, bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, ISO normám a technickej dokumentácii.

Náplň práce

Hlavná pracovná náplň:

  • Zabezpečenie produkcie na základe plánu výroby v súlade s kvalitou produkcie a produktivity práce, s predpísanou dokumentáciou a technologickými postupmi výroby

  • Zodpovednosť a kontrola technologickej disciplíny a toku materiálov vo výrobe

  • Zodpovednosť, kontrola dodržiavania technologických postupov, kvality a harmonogramu výroby

  • Zodpovednosť za stroje a zariadenia - prevencia, údržba a servis, zavádzanie nových strojov a zariadení, priestorové usporiadanie výrobných zariadení, vybavenie výroby

  • Zodpovednosť za ekonomiku výroby

  • Zodpovednosť za BOZP a PO vo výrobe

  • Zodpovednosť za riadenie a pracovnú disciplínu pracovníkov vo výrobe

  • Zodpovednosť za systém medzioperačnej kontroly kvality výrobkov, vrátane evidencie, spolupráca so servisným a reklamačným úsekom

  • Zodpovednosť za ISO normy a normy a predpisy iného charakteru vo výrobe

  • Zodpovednosť za optimalizáciu výrobných a skladovacích priestorov

  • Implementácia nápravných opatrení na odstraňovanie nedostatkov

  • Zodpovednosť za operatívno-technickú dokumentáciu o priebehu výrobného procesu

Požiadavky na zamestnanca

Požiadavky na kandidáta sú nasledovné:

- Vzdelanie: Technické, Strojárske
- Požadovaná prax: 2 roky v oblasti riadenia výroby v strojárenskej spoločnosti, minimálne na pozícii majstra

- Odborné predpoklady:

  • Skúsenosti s riadením a motiváciu zamestnancov

  • Skúsenosti s riadením a organizáciou výrobných procesov v oblasti zákazkovej výroby

  • Orientácia v systéme kvality, znalosť BOZP

  • Orientácia vo výkresovej dokumentácii

  • Manažérske zručnosti: schopnosť plánovať, organizovať prácu a zadávať úlohy operatívne, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť kontrolovať a riadiť nápravu nedostatkov

- Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, cieľavedomosť

  • Zodpovednosť, dôslednosť, zmysel pre detail a zároveň schopnosť vnímať súvislosti

  • Komunikatívnosť

  • Dobré organizačné a riadiace schopnosti

  • Schopnosť odolávať stresu

  • Schopnosť motivovať

Administratívne a ekonomické znalosti:

  • práca so sprievodnou dokumentáciou k výrobkom /expedičný list/ a jej archivácia

Strojárska výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu.

- práca v stabilnej strojárskej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie /základná mzda + variabilná zložka mzdy + výkonnostné odmeny/
- priestor na sebarealizáciu, inováciu a pokrok
- zamestnávateľ s množstvom pozitívnych referencií
- k dipozícii firemné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook