Najdite si prácu

Vedúci kontrolingu

Liptovský Hrádok od 1200€ (finálna výška mzdy bude závisieť predovšetkým od schopností kandidáta) TPP/ živnosť
TOP Top badge

Pre nášho významného výrobného klienta /strojársky priemysel/ obsadzujeme strategickú pozíciu "Vedúci kontrolingu".

Uprednostňujeme kandidátov s minimálne 3 a viac ročnou praxou, ktorí disponujú nielen odbornými znalosťami, ale aj praxou v stredne veľkej spoločnosti v oblasti controllingu, finančných analýz a účtovných výkazov.

 Ten najvhodnejší kandidát by mal byť znalý:
- detailných znalostí z účtovníctva/účtovných štandardov
- základných znalostí procesov výrobných spoločností
- základov korporátneho práva

Náplň práce

- Finančný reporting, controlling a sledovanie finančných výsledkov spoločnosti
- Mesačné porovnanie na Rozpočet (sledovanie finančných a prevádzkových ukazovateľov)
- Príprava rozpočtu a finančných plánov
- Podpora pri koordinácii závierok a auditov
- Participácia na vyhodnotení investičných zámerov
- Príprava finančných analýz pre manažment holdingu

- Koordinácia ľudských/systémových zdrojov a ich integrácia
- Analýza odchýlok vr. realizácie ev. opatrení
- Získavanie/spracovanie informácií pre operatívne/strategické rozhodnutia
- Podpora pri plánovaní a stanovovaní operatívnych cieľov
- Sledovanie dodržiavania vonkajších a vnútorných noriem
- Sledovanie zmien/trendov okolitého prostredia, trhu a regulácie
- Identifikácia možných budúcich príležitostí a ohrození
- Participácia na príprave strategických cieľov

Požiadavky na zamestnanca

- minimálne 3 roky skúseností v controllingu s reálne podloženou praxou v stredne veľkej spoločnosti v oblasti controllingu, finančných analýz, účtovných výkazov
- samostatnosť, aktívny prístup, zmysel pre tímovú prácu, analytické myslenie
- silné komunikačné schopnosti, zodpovednosť, presnosť, spoľahlivosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- detailné znalosti z účtovníctva/účtovných štandardov
- základné znalosti procesov výrobných spoločností
- základy korporátneho práva

Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa veľmi dynamicky modernizuje.
Práca v tíme s vysokým stupňom otvorenosti, motivácie a proaktivity.
Možnosť budovať oddelenie a meniť interné procesy spoločnosti.
Práca v prostredí, ktoré implementuje veľké množstvo procesných inovácii, inovatívnych výrobných technológii a moderných riadiacich prístupov.
Motivačné ohodnotenie.