Vedúca predajne s luxusnou kozmetikou | PROPLUSCO s.r.o

Vedúca predajne s luxusnou kozmetikou Bratislava 900 + odmeny TPP

Sympatická a zodpovedná vedúca predajne pre spoločnosť zaoberajúcou sa predajom luxusnej kozmetiky a parfumov svetových značiek.

Náplň práce

Ste očarujúce? Máte veľmi dobrý vzťah k zákazníckemu servisu? Je pre Vás dôležité vždy správne poradiť? Svet selektívnej kozmetiky je pre Vás svetom krásy a vášne? Staňte sa súčasťou nášho týmu!

Vašou náplňou práce bude predovšetkým:

- zodpovednosť za prevádzku predajne,
- administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne,
- riadenie a vedenie tímu spolupracovníkov na predajni, plánovanie zmien, riešenie personálnych otázok vrátane motivácie a spätnej väzby.
- zodpovednosť za objednávanie tovaru, jeho odborná prezentácia v súlade s firemnou politikou

Požiadavky na zamestnanca

- Skúsenosti na vedúcej pozícii minimálne 2 roky v oblasti retailu či služieb
- Veľmi dobré skúsenosti so zákazníckym servisom, silná orientácia na zákazníka
- Veľmi dobré manažérske schopnosti vedúce k prirodzenej autorite
- Orientácia na cieľ, výborné organizačné schopnosti
- 8,5 hodinový pracovný čas resp. 11,5h /po dohode/
- Základná znalosť kozmetických produktov
- Nadšenie a záujem o oblasť krásy a kozmetiky
- Očarujúca, profesionálna, dynamická a príjemná osobnosť s neustálou chuťou sa vzdelávať v oblasti krásy

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom luxusnej kozmetiky a parfumov svetových značiek - telová a pleťová kozmetika, dámske a pánske parfumy.

- Silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Krásne pracovné prostredie obklopené selektívnou kozmetikou
- Rozmanitú a zaujímavú prácu v oblasti kozmetiky a krásy
- Podporu profesijného i osobného rozvoja
- Možnosti kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti
- Širokú škálu vzdelávania cez interné aj externé zdroje
- Otvorené a priateľské rokovania sprevádzané našimi hodnotami
- Program zamestnaneckých výhod