URGENT hľadá sa predák na stavby /skladačkové kontajnerové modulové stavby/. | PROPLUSCO s.r.o

URGENT hľadá sa predák na stavby /skladačkové kontajnerové modulové stavby/.

Nemecko /práca si vyžaduje cestovanie/ 15 € hodina /24 pracovných dní x 10 hod denne x 15 € hodina = 3600 € netto/ Živnosť

Pre významnú slovenskú spoločnosť so sídlom v Žiline obsadzujeme pozíciu "Stavebného a montážneho majstra" s minimálne 5 ročnou skúsenosťou buď ako montér alebo stavby vedúci /nie je potrebné razítko/

Potrebujeme manuálne zručného kandidáta, ktorý sa nebojí roboty, vie pridať ruku k dielu a nebude len nečinne stáť a prizerať sa.

Potrebujeme kandidáta, ktorý bude súčasťou montážneho tímu a nie ho prevyšovať.

Potrebujeme kandidáta, ktorý bude tým správnym leadrom, ktorý si bude vedieť získať dôveru svojho tímu.

Potrebujeme kandidáta, ktorý nemá problém pracovať v zahraničí, ovláda aspoň na pokročilej úrovni Nemecký jazyk a je časovo flexibilný.

Potrebujeme kandidáta, ktorý sa nechá na začiatku viesť skúsenejšími a je ochotný učiť sa.

Kandidáti môžu byť z celého Slovenska, nakoľko práca si nevyžaduje návštevu kancelárie, turnusová práca 3t mimo, týždeň doma, odchod pracovníkov je zo ZA, spoločná doprava.

Náplň práce

- vedenie montáži v Nemecku - väčšie skladačkové kontajnerové modulové stavby
- riadenie tímu pracovníkov min. 5 - 13 max. v závislosti od typu stavby
- vedenie montážnych denníkov
- aktívna účasť na kontrólnych dňoch
- okrem samotného vedenia sa očakáva od kandidáta aj aktívna participácia na montážach, pomoc, podpora a
  riešenie každo-dennej operatívy

Požiadavky na zamestnanca

- kvalifikovaný montér s minimálne 5 ročnou skúsenosťou
- stavebné alebo technické vzdelanie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
- odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota učiť sa
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni "Bau-Deutsch"
- okrem manuálnej zručnosti, skúsenosť s vedením montážneho tímu
- ochota cestovať na služobné cesty 1 týždeň doma - 3 týždne zahraničie
- ochota učiť sa počas prvých mesiacov

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pracovnú pozíciu "Stavebného majstra" je slovenská jej hlavnou činnosťou je montáž a servis rôznych typov kontajnerových zostáv a systémov podľa požiadaviek zákazníkov predovšetkým v zahraničí.

- možnosť dlhodobej spolupráce na rôznych projektoch predovšetkým v Nemecku a Belgicku
- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
- zabezpečené a hradené ubytovanie /žiadne hostely, či ubytovne ale prenájom tzv. prázdninových bytov/
  počet osôb max. 2, vlastné soc. zariadenie,  kuchyňa, oddychová miestnosť/
- 6 mesačný adaptačný program
- doprava zabezpečená firemnými autami