Upratovanie výrobných a kancelárskych priestorov - dlhodobá brigáda na rannú zmenu s týždenným vyplácaním

Nové Mesto nad Váhom brigáda - 4 €/hod. brutto, živnosť - 5,40 €/hod. brigáda

Máte zmysel pre poriadok a Vášmu pohľadu neunikne žiaden detail?
Hľadáte dlhodobú brigádu na jednu zmenu v Novom Meste nad Váhom?

Ponúkame možnosť spolupráce pre spoľahlivé panie alebo pánov, ktorých náplňou práce bude udržiavanie čistoty vo výrobných a v kancelárskych priestoroch priamo v Novom Meste nad Váhom s dobrou dostupnosťou verejnou dopravou. Práca sa vykonáva cez pracovný týždeň od 6 do 14 hodiny brigádne, po dohode aj na živnosť.

V prípade záujmu kontaktujte pani Královú na telefónnom čísle 0911 949 392 alebo nám pošlite správu na e-mail klaudia.kralova@proplusco.sk.

Náplň práce

- upratovanie výrobných, kancelárskych a spoločných priestorov

Pracovný čas: PO - PIA     06:00 - 14:00

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- zmysel pre poriadok a čistotu

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je poskytovateľom komplexných upratovacích služieb a ďalších špeciálnych služieb nielen pre priemyselné prevádzky, ale aj kancelárie, administratívne budovy, školy, nemocnice, obchody, banky alebo hotely. Okrem upratovania sa zaoberá aj celým radom ďalších aktivít - od údržby zelene cez bezpečnostné služby až po správu budov.

- dlhodobá spolupráca
- jednozmenná prevádzka s voľnými víkendmi
- dobrá dostupnosť
- týždenné vyplácanie (v prípade brigády)
- možnosť práce aj na živnosť