Najdite si prácu

Údržbár/elektromechanik

Senec 1300 - 1550€ btt (mzda od 1300€ v závislosti od skúseností, bonusy 180,-€ plus príplatky. Ročný a kvartálny bonus do výšky 550€) plný úväzok

Krátky popis

Pre nášho klienta hľadáme údržbára/elektromechanika

Náplň práce

- zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných procesov vykonávaním bežnej a preventívnej údržby strojov, zariadení a nástrojov
- odstraňovanie porúch s dôrazom na odstránenie prvotnej príčiny
- spolupráca pri preberaní nových strojov a zariadeni, ich inštalácii a uvádzanie do prevádzky
- navrhovanie a vykonávanie opatrení pre zlepšenie a zefektívnenie výrobných procesov
- zapisovanie dát potrebných pre analýzu porúch, plánovanej údržby a ukazovateľov údržby
- evidencia spotreby nahradných dielov

Požiadavky na zamestnanca

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach §22, 23 odst.1 Vyhlášky ÚBP SR č. 74/96 Z.z. do 1000V vrátane bleskozvodov v objektoch triedy A
- Ochota pracovať na tri zmeny.

Riešenia spoločnosti prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie.

- práca priamo do kmeňa
- práca PI-PIA
- možnosť nadčasov
- príplatok za prácu vo sviatok 200% z priemernej hodinovej mzdy
- vianočná a kvartálna prémia do výšky 550,-€
- príplatky za prácu cez víkend nad rámec zákona
- stravné lístky v hodnote 5,10, €
- bohatý sociálny program vo forme nefinančných benefitov
- možnosť profesionálneho a odborného rastu