Najdite si prácu

Údržbár výrobných zariadení so zaujímavým pracovným časom

Bratislava - Dúbravka 7,00 €/hod. brutto + 6€ zmenový bonus + príplatky TPP

Máš skúsenosti s údržbou strojov a považuješ sa za technický typ?

Hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu údržbára vo výrobe medicínskeho skla, s kompletným zaučením. Ak hľadáš stabilnú prácu v príjemnom čistom prostredí, pri ktorej budete mať dostatok času na rodinu a priateľov, ste na správnom mieste!

Náplň práce

- Údržba zariadení a zabezpečenie ich plnej funkčnosti
- Pravidelné kontroly prevádzkového stavu výrobných liniek a zariadení
- Uvedenie výrobného zariadenia, v prípade poruchy alebo prestavby, v čo najkratšom čase do prevádzky v spolupráci s vedúcim zmeny
- Prestavba výrobných liniek pri zmene výroby – mechanická časť
- Analýza a zisťovanie porúch na zariadeniach a rozvodoch
- Vykonávanie plánovaných kontrol a údržbárskych činností na výrobných linkách
- Zodpovednosť za čistotu a poriadok výrobného zariadenia
- Spolupráca pri inštalovaní nových zariadení a technologických celkov
- Spolupráca pri vypracovaní plánov údržby , výmeny dielov výrobných liniek
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

Pracovný čas:

Počas zaškolovania (1-2 mesiace) PO – PIA 6:00 – 14:00

Následne presun na nepretržitú zmennosť - 8 hodinové zmeny - vždy po 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

- chuť pracovať
- technické myslenie
- prax na obdobnej pozícii
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá je zameraná na sklársky priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou medicínskych obalov - sklenených ampuliek. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

MOŽNOSŤ ZVÝŠENIA MZDY A KARIÉRNEHO RASTU
- stabilná práca v príjemnom čistom prostredí
možnosť prejsť do kmeňa už po 1 mesiaci
- individuálny bonus 6€ za každú zmenu
- príspevok na stravovanie v hodnote 3,53 €/deň
VIAC VOĽNÉHO ČASU - po každých 3 odpracovaných dňoch 2 dni voľno