Túžite rozbehnúť kariéru v HR? Obsadzujeme pozíciu HR konzultanta/koordinátora | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Túžite rozbehnúť kariéru v HR? Obsadzujeme pozíciu HR konzultanta/koordinátora Žilina 750€ základná zložka mzdy + motivačná zložka TPP

Láka Vás svet HR? Chceli by ste sa stretávať s ľuďmi? Vyberať správnych ľudí na tie správne miesta? Motivovať ich? Starať sa o nich?

Administratíva nie je pre Vás španielska dedina? Máte radi poriadok vo veciach a na stole :) ?

Považujete sa za zamestnanca organizovaného, dochvíľneho, flexibilného, prispôsobivého a oddaného práci a výsledkom v nej?

Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku kladne tak ste náš nový kolega a presne Vás chceme a potrebujeme :)

Náplň práce

Bez práce nie sú koláče, a tie si zaslúžite, ak budete zvládať:

  •  zabezpečiť plnohodnotný servis pre klienta

  •  aktívne vyhľadávať, inzerovať a náborovať nových zamestnancov

  •  zabezpečiť náhrady za absentujúcich zamestnancov

  •  komunikovať so zamestnancami ohľadom práce, udržiavať zdravé proaktívne prostredie na pracovisku

  •  organizovať stretnutia a pracovné pohovory

  •  administratívna agenda (evidencia dochádzky, príprava podkladov pre spracovanie miezd)

  •  spracovanie dochádzky

  •  hodnotiace reporty

Požiadavky zamestnanca

aktívny vodič sk. B
empatickosť
ochota pomáhať
presnosť
prispôsobivosť
všeobecný prehľad /najlepšie z oblasti personalistiky/
zdravé sebavedomie
ochota pracovať na sebe a rovíjať sa osobnostne i profesne
diplomatické vystupovanie

Pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti, ktorá sa zaoberá personálnym poradenstvom, sprostredkovaním práce a štúdijných pobytov.

  •  Možnosť osobnostného a kariérneho rastu

  •  Práca v mladom, príjemnom kolektíve

  •  Dynamické pracovné tempo

  •  Flexibilný pracovný čas

  •  Zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať