Najdite si prácu

Transport manager

Bratislava od 2200 eur brutto/ mesiac v závislosti od skúseností uchádzača TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Pre špičkovú medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa obchodovaním s montážnym a spojovacím materiálom, hľadáme  skúseného manažéra logistiky.

Náplň práce

Čo Vás čaká ?
- Vyjednávanie a komunikácia s externými dodávateľmi služieb a komunikácia so špedíciami
- Navrhovanie a presadzovanie inovácií v procesoch na oddelení
- Riešenie špeciálnych transportných služieb

Vašou hlavnou zodpovednosťou bude:
- riadenie oddelenia Transportu
- plánovanie a objednávanie prepravy, importných a exportných dodávok
- kompletné colné konanie
- efektívne riadenie prepravy
- dodržiavanie termínov, komunikácia so zákazníkmi
- reportovanie a štatistické ukazovatele

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť a orientácia na ciele, analytické myslenie, vyjednávacie zručnosti, asertivita, stresová odolnosť, proaktivita, flexibilita a schopnosť reagovať v rýchlo sa meniacom prostredí, ochota cestovať (5-10%)
- Znalosť komunikácie v anglickom alebo nemeckom jazyku, úroveň C1 (alebo kombinácia týchto jazykov B2/C1)
- Prax na obdobnej pozícii 3-5 rokov
- Skúsenosti s riadením zamestnancov a procesov
- VŠ logistika/doprava ideálne

Náš klient patrí medzi lídrov v oblasti obchodovania s montážnym a spojovacím materiálom.

- práca v stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- denná komunikácia v cudzích jazykoch
- flexibilná pracovná doba
- odmeny až do výšky mesačnej mzdy
- príspevok na dochádzanie
- možnosť home office
- káva a čerstvé ovocie na pracovisku