Telefonická a administratívna podpora - perspektívna brigáda pre študentov VŠ | PROPLUSCO s.r.o

Telefonická a administratívna podpora - perspektívna brigáda pre študentov VŠ Žilina 4 €/hod brutto Dohoda o brigádnickej práci študenta

Do našej spoločnosti a nášho žilinského kolektívu, hľadáme študenta/študentku VŠ, komunikatívnu osobu, ktorá nemá zábrany pred aktívnym telefonovaním. Časť práce bude zameraná na administratívnu podporu obchodného oddelenia.

Náplň práce

- aktívne telefonovanie
- oslovovanie potenciálnych a súčasných klientov
- jednoduché administratívne úkony
- práca s interným systémom

- práca na cca 50 hodín mesačne
- pracovná doba je flexibilná

Požiadavky na zamestnanca

- komunikatívnosť
- schopnosť pohotovo reagovať

Sme spoločnosť, ktorej poslaním je pomáhať ľuďom nájsť im také zamestnanie, v ktorom budú spokojní, pretože sa riadime heslom "Keď je spokojný zamestnanec, o to spokojnejší je aj zamestnávateľ".

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

- flexibilná pracovná doba - rozplánuj si prácu podľa svojho rozvrhu v škole
- perspektívna brigáda - skúsenosť, ktorú v budúcnosti reálne oceníš
- zlepšíš si komunikačné aj vyjednávacie zručnosti
- nazrieš do sveta personalistiky a pochopíš fungovanie personálnych spoločností