Technik údržby - stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu | PROPLUSCO s.r.o

Technik údržby - stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu Rohožník, Malacky od 750€ brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + 7,5% mesačná variabilná zložka + príplatky nad rámec zákona TPP

Krátky popis

Ste technický typ, ale nemáte ešte dostatok praxe?
Alebo naopak už skúsenosti máte, ale chcete sa stále učiť a rozvíjať?

Je pre Vás dôležitá stabilita, túžite kariérne rásť a nevidíte budúcnosť v zamestnaní, kde robíte dokola to isté?

Ponúkame Vám zaujímavú a stabilnú prácu v Rohožníku s možnosťou kariérneho a platového rastu.

Náplň práce

- Kontrola, údržba a obsluha zverených výrobných zariadení a strojov,
- starostlivosť o plynulý prísun komponentov potrebných pre výrobu,
- čistiace a pomocné práce v prevádzke,
- dodržiavanie BOZP pravidiel a predpisov a upozorňovanie na vzniknuté nedostatky v oblasti BOZP.

Práca je vykonávaná v 4-zmennej prevádzke (denná, nočná, 2 dni voľna).

Požiadavky na zamestnanca

- Samostatnosť a zodpovednosť,
- vodičský preukaz sk. B,
- vodičský preukaz sk. C výhodou,
- oprávnenie na obsluhu VZV výhodou.

Naším klientom je popredný svetový výrobca stavebných materiálov pôsobiaci v 37 krajinách sveta, v ktorých zamestnáva viac ako 90 000 ľudí. Svoju obchodnú stratégiu stavia na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií.

- Stabilita a možnosť kariérneho rastu,
- odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri Vašom kariérnom rozvoji,
- možnosť kariérneho a platového rastu,
- príplatky nad rámec zákona,
- PRÍSPEVOK NA DOPRAVU až do 80€ mesačne,
- PRÍSPEVOK NA STRAVU nad rámec zákona,
- dobrá dostupnosť autobusová zastávka priamo pred vchodom do práce.,
- fixný 13. plat,
- PRÍSPEVOK do III. piliera dôchodkového sporenia,
- PRÍSPEVKY pri rôznych životných udalostiach a sociálna výpomoc v prípade núdze,
- doplatok pri strate prijímu z dôvodu pracovnej neschopnosti,
- dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...),
- spoločenské a športové firemné aktivity,
- ďalšie nadšandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy.