Technik údržby §21 /automotive/ Senec | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Technik údržby §21 /automotive/ Senec Senec od 1300€ základná mzda /v závislosti od skúseností kandidáta/+ variabilná zložka cca do 300€ TPP

Aktuálne ku dvom zabehnutým kolegom, hľadáme tretieho šikovného do tímu. Mal by mať skúsenosť s údržbou a servisovaním automatizovaných, poloautomatizovaných a mechanických strojov najlepšie z automotive výroby.

No nepohrdneme ani domácim kutilom so strojárskym vzdelaním, prípadne skúseným strojárom, ktorý nielen, že vie všetko opraviť, ale vyzná sa aj do elektriky, prípadne skúšal už v práci nejaké stroje nastaviť, naprogramovať.

Treba byť však kamarát aj s administratívnymi prácami, počitačom, nakoľko akákoľvek oprava, údržba, výmena pokazeného telieska sa musí starostlivo zaznamenať do interného softvéru spoločnosti.

Bez čoho sa však nepohneme ďalej a teda sa ani osobne nestretneme je chýbajúca vyhláška §21, každá vyššia vyhláška je vstupným heslom na pohovor.  Ak uprednostňujete menšiu spoločnosť cca do 40 zamestnancov, menej hektickú prácu, menej strojov na údržbu a starostlivosť, no rovnako úspešnú ako korporát tak sa nebojte ozvať a opýtať sa viac.

Náplň práce

- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
- zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
- opravovanie a vymieňanie poškodených častí, drobné elektrotechnické zásahy.
- ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení.
- dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
- optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.

Požiadavky zamestnanca

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou /strojárske, elektrotechnické/
- skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti, najlepšie však automotive, prípadne prax ako operátor strojov a
  zariadení v strojárskej spoločnosti
- výhláška §21
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke, prvý pol rok pod dohľadom manažéra údržby, teda v jednozmennej max.
  dvojzmennej prevádzke
- praktický, logicky zmýšľajúci, zameraný na presnosť, dôsledný vo svojej práci, ochotný pomôcť, keď je treba bez vyzvania
- znalosť práce s PC, začiatky programovania, či nastavovania strojov veľká výhoda

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Senci, zaoberajúca sa výrobou produktov a komponentov pre automobilový priemysel, no v jej portofóliu nájdete aj lepiace výrobky pre hlavných priemyselných dodávateľov, produkty pre automobilový trh /dodávatelia a výrobcovia/, lepidlá pre trh zdravotnej starostlivosti.

- práca v malej, no stabilnej spoločnosti s veľkým potenciálom rásť a rozvíjať sa
- zaujímavé platové ohodnotenie, na pozícii údržbára sa viete dostať na plat cca 1600€ brutto /1300€ nástupný plat + do
  300€ variabilná zložka/
  bonus do výšky jedného mesačného platu vyplatený jednorázovo podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti
- špeciálny príplatok za prácu v noci, za zmenu nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky aj počas sviatkov a dovoleniek, zamestnanec si dopláca na lístok len 1€
- nerobia sa nadčasy, urobíte idete domov
- priestor ďalej sa vzdelávať, možnosť absolvovania rôznych školení po uplynutí skúšobnej doby
- pracovná zmluva na dobu neurčitú s trojmesačnou skúšobnou dobou
- ľahká a bezproblémová dostupnosť do sídla firmy, bez dopravných kolapsov, či problémov s parkovaním
- bez podmienky ovládania cudzieho jazyka

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať