Technický pracovník výrobnej linky | PROPLUSCO s.r.o

Technický pracovník výrobnej linky Žiar nad Hronom od 1000€/brutto (základ 848€/brutto + príplatky za nočné zmeny, soboty a nedele + bonusy) TPP

Ste technicky zručný človek a vyznáte sa vo výrobných strojoch?
Hľadáte si stabilnú prácu?
Zvážili by ste prácu v štvorzmennej nepretržitej výrobe

Ak ste si odpovedali 3x áno, dajte nám o sebe vedieť a staňte sa súčasťou spoločnosti s popredným postavením na trhu v oblasti výroby hliníkových túb v Žiari nad Hronom.

Náplň práce

Vašou dennou náplňou práce bude starostlivosť o výrobnú linku:
- zoradíte, prestavíte a nastavíte jednotlivé časti linky podľa technickej predlohy
- dohliadnete na jej plynulý a bezporuchový chod
- vyplníte požadované prevádzkové dokumenty
- budete zodpovedný za pravidelné aj náhodné kontroly výroby

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
- skúsenosti vo výrobe s obsluhou strojov
- technické vzdelanie je podmienkou
- ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobcu hliníkových a laminátových túb v Žiari nad Hronom, ktorý sa radí medzi najväčších výrobcov túb v regióne Strednej Európy a poskytuje služby zákazníkom kozmetického, chemického, potravinárskeho a farmaceutického priemyslu.

- príjemné, čisté pracovné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, soboty, nedele a nočné zmeny
- stravné lístky v hodnote 3,60€
- doplnkové dôchodkové sporenie
- výhody zo sociálneho fondu