Technický pracovník na 1 zmenu v Ružinove | PROPLUSCO s.r.o

Technický pracovník na 1 zmenu v Ružinove Bratislava 750€/brutto + prémie do 29% (217€) +dochádzkový bonus 50€ TPP

Hľadáme skúseneho technického pracovníka na pozíciu údržby a čistenia odpadových vôd pre významnú výrobnú spoločnosť.

Náplň práce

- dozor nad technickým stavom zariadenia a zodpovednosť za jeho údržbu
- obsluha stroja na čistenie odpadových vôd
- odoberanie vzoriek na laboratórne rozbory
- čistenie zariadenia
- manipulácia s granulátom a odstraňovanie kalu

Požiadavky na zamestnanca

- technická zdatnosť
- stredoškolské alebo učňovské vzdelanie
- znalosť práce s počítačom (Word a Excel na základnej úrovni)
- zodpovednosť a precíznosť

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne výrobky najvyššej kvality. Inovačné aktivity spoločnosti nie sú zamerané iba na produkty, ale vzťahujú sa na celý reťazec tvorby hodnôt. Spoločnosť uplatňuje princípy tímovej práce a vzájomnej podpory pri snahe o dosiahnutie spoločného cieľa.

- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- mimobratislavský uchádzači majú možnosť využiť bezplatné ubytovanie
- nákup produktov spoločnosti za zvýhodnené ceny
- možnosť využiť stravovanie v spoločnosti
- stravné lístky 3,83€ preplatené nad rámec zákona