Technický manažér stavieb /montáž klimatizácii, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel/

Žilina 1200€ TPP / živnosť
TOP Top badge

Obsadzujeme veľmi zaujímavú pozíciu "Technického manažéra stavieb/zákaziek", nejde však o stavebnú oblasť ale strojársku /montáž klimatizácii, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel/, najvhodnejší kandidát by bol priamo z tejto stavebno-strojárskej oblasti, no príležitosť dáme aj skúseným elektrotechnikom, ktorí odborne majú najbližšie k danej problematike.

Záujem máme o leaderskú osobnosť, odborne zdatnú, komunikatívnu, s dávkou prirodzeného rešpektu, tolerancie a vysokým prahom zvládania stresu.

Práca je rozdelená 50% terén a 50% kancelária, čiže ochota vycestovať v rámci SK na stavbu by nemala robiť vhodnému kandidátovi problém.

Náplň práce

Hl. pracovná náplň:

  • zúčastňovanie sa interných porád spoločnosti

  • zúčastňovanie sa kontrolných dní na stavbách /charakter práce: klimatizácie, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá/

  • koordinácia montážnych pracovníkov

  • plánovanie a vedenie stavieb

  • príprava podkladov pre ekonomické oddelenie

  • evidencia a vypracovanie stavebnej dokumentácie

  • obhliadky stavieb

  • navrhovanie riešení vzniknutých problémov

  • kontrola plnenia úloh, harmonogramu stavieb

Požiadavky na zamestnanca

- vysokoškolské vzdelanie /elektrotechnické zameranie/
- vodičský preukaz B, aktívny vodič
- samostatnosť
- flexibilita
- ochota cestovať v rámci Slovenska /výjazdy na stavby/
- zodpovednosť
- precíznosť
- trestná bezúhonnosť
- komunikatívnosť
- technický background /čítanie technických a stavebných výkresov/
- odbornosť
- vytrvalosť, vysoké pracovné nasadenie
- Aj - výhodou

Hlavnou obchodnou činnosťou nášho klienta je predaj a servis klimatizácie, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť platového prehodnotenia po zapracovaní
- jednozmenná prevádzka
- pracovná doba od 7h - 15h30
- firemné auto, notebook, telefón