Technicko-obchodný referent s anglickým alebo nemeckým jazykom

Senec 1200 eur brutto + variabilná zložka mzdy TPP
TOP Top badge

Hľadáte novú pracovnú príležitosť ? Obsadzujeme miesto Technicko-ocbhodného referenta kde využijete aj znalosť cudzieho jazyka. Neváhaje nám poslať svoj životopis.

Náplň práce

Pre úspešnú nemeckú spoločnosť zaoberajúcu sa predajom a výrobou brán, dverí, zárubní a pohonov, hľadáme technicky zdatného človeka so skúsenosťou s fakturáciou a znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- Komunikácia s partnermi spoločnosti e-mailovo i telefonicky
- Poskytovanie technického supportu partnerom ohľadom sortimentu a objednávacieho systému
- Vyhotovenie cenových ponúk
- Spracovanie objednávok
- Školenia pre autorizovaných partnerov
- Spracovávanie zákazok v systéme
- Administratívne činnosti súvisiace s realizáciou zákaziek
- Fakturácia zákaziek

Požiadavky na zamestnanca

- Komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku
- Asertívna  komunikácia s partnermi
- Technické myslenie podmienkou!
- Schopnosť sprostredkovať technické informácie aj po telefóne
- Schopnosť zvládnuť veľké množstvo technických informácií
- Záľuba v pravidelne vykonávanej činnosti

Náš klient je popredný výrobca a dodávateľ brán, dverí, zárubní a pohonov na európskom trhu.

- Úzky pracovný tím v rodinnej nemeckej firme
- Motivačný odmeňovací systém
- 13. plat
- Príspevok na dopravu
- Čiastočne flexibilná pracovná doba
- Pri dlhodobom pracovnom pomere 14. plat a dovolenka navyše
- Chutná káva na pracovisku:)